SKŁAD BUDOWLANY
extraDACH WARSZAWA

Zlokalizowany w dwóch miejscowościach blisko Warszawy tak aby każdy mieszkaniec okolic miał możliwość skorzystania z najlepszej oferty na materiały budowlane.

Co dwa oddziały to nie jeden!

ul. Ignacego Paderewskiego 2
05-110 Jabłonna (wjazd od ul. Chotomowskiej)
tel: 697 973 216
warszawa@extradach.pl

Sprawdź co u nas! Najnowsze oferty i aktualności z naszego regionu:

Poznaj naszą ofertę dachówek i materiałów budowlanych:

Producenci pokryć dachowych:

to sprawdzone dachówki ceramiczne i betonowe, a więc jeszcze więcej możliwości dla każdego dachu! Wybierz idealny kształt i kolor spośród setek kombinacji.
uznany producent dachówek ceramicznych – pewność najwyższej jakości i wyjątkowej estetyki.
to jedne z najbardziej cenionych dachówek ceramicznych w naszym kraju – trwałe i wytrzymałe, w dziesiątkach wzorów i kolorów do wyboru.
to szlachetne i trwałe blachodachówki, powstające w dużej liczbie wzorów i niezliczonej ofercie kolorystycznej. Dziesiątki możliwości i szeroki zakres cenowy!
Nie wiesz, jak znaleźć wykwalifikowaną firmę dekarską, która zbuduje lub wyremontuje Twój dach od podstaw? Przyjedź do naszej podwarszawskiej siedziby extraDACH w Grodzisku Mazowieckim lub Legionowie i przygotuj się do swojej inwestycji kompleksowo, a my pomożemy Ci nawiązać współpracę z najlepszymi dekarzami, którzy wykonają wszystko sprawnie i fachowo. Chcesz dowiedzieć się, od czego zacząć prace związane z dachem lub jakiego rodzaje prace zleca się dekarzom? Sprawdź naszą serię poradników dekarskich, z którymi łatwiej przejdziesz przez swoją inwestycję oraz dowiesz się, na co koniecznie zwracać uwagę a czego unikać:

Nasze ulubione dachówki, blachodachówki:

Chcesz się dowiedzieć, które pokrycia dachowe cieszą się największym zainteresowaniem? Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane przez naszych klientów i polecane przez specjalistów dachówki ceramiczne i betonowe a także najlepsze blachodachówki, które od lat sprawują się bez zarzutu na dachach naszych zadowolonych klientów. Można znaleźć wśród nich zarówno wiele klasycznych rozwiązań, odpowiednich do tradycyjnego budownictwa mieszkalnego, jak i sporo pokryć w stylu nowoczesnym, które sprawdzą się świetnie w chłodnym i minimalistycznym budownictwie. Poznaj najczęściej polecane, ulubione pokrycia klientów z Łodzi i okolic:
wyjątkowa dachówka ceramiczna płaska o lekkim i minimalistycznym wyglądzie przy bardzo dużych wymiarach, dzięki którym Koda zapewnia ekonomiczne układanie i szybsze prace dachowe.
zakładkowa dachówka ceramiczna w tradycyjnej formie, przypominającej holenderkę płaską. Specjalna konstrukcja zamków zapewnia duży zakres przesuwności i wygodę układania na nieregularnych dachach czy trudnych obszarach.
całkowicie płaska i smukła, ceramiczna dachówka w powłoce z angoby w najmodniejszym kolorze antracytowym to nowoczesność w czystej postaci. Tworzy na dachu idealnie płaską, niezaburzoną powierzchnię
nowoczena – płaska i gładka dachówka ceramiczna w bardzo dużym formacie to połączenie elegancji i praktycznej, użytecznej formy. To ekonomiczne i szybkie krycie dachu
dachówka betonowa w tradycyjnym, falistym kształcie odnoszącym się do dachówki esówki. Pozwala stworzyć harmonijną, lekko falującą powierzchnię dachu.
to wyjątkowa dachówka betonowa płaska o całkowicie wygładzonej powierzchni. Stworzona dla nowoczesnego budownictwa a jej niewielka waga stanowi zaletę pod względem konstrukcji dachu.
to ciesząca się ogromną popularnością, ceramiczna dachówka płaska o podłużnym kształcie. Pozwala stworzyć prosty i lekki wizualnie dach, który podkreśli szczególnie nowoczesne budownictwo.
nowoczesna, płaska dachówka ceramiczna, której cały charakter ujęty jest w nazwie. Simpla to prostota formy i efekt gładkiego, eleganckiego dachu.

Pozostałe materiały budowlane

Przypominamy, że w naszym składzie w Łodzi, poza pokryciami dachowymi znaleźć można także wiele innych materiałów budowlanych, które będą przydatne podczas wykańczania domu. Mamy tu m.in. szeroki wybór okien dachowych wraz ze wszystkimi akcesoriami, systemy rynnowe, papę termozgrzewalną (i nie tylko) do dachów i fundamentów, docieplenia dachów i ścian, jak na przykład wełna mineralna szklana a także membrany dachowe oraz duży wybór chemii budowlanej.
Innowacyjne, zaawansowane papy bitumiczne ICOPAL to najwyższa, światowa jakość i wyjątkowa trwałość – na dachy i fundamenty, w wielu odsłonach, funkcjonalne i zawsze bezpieczne
Polskie, cenione na całym świecie okna dachowe Fakro to oferta tak szeroka, że każdy znajdzie w niej okna dla siebie, niezależnie od rodzaju dachu, wymagań czy wizji poddasza
To nowatorskie, zaawansowane i praktyczne systemy rynnowe z najwyższej jakości, wysokogatunkowej austriackiej stali – wiele możliwości, wymiarów i kolorów
Znane i cenione okna dachowe Velux to najwyższa jakość i nowoczesność – ciepłe, bezpieczne i trwałe, wiele rodzajów konstrukcji i dodatkowych możliwości
pop up warszawa 1200x800_page-0001