extraDACH Warszawa i Blachprofil 2 do jednej bramki!

extraDACH / Skład budowlany extraDACH Warszawa / Blachodachówka extraDACH Warszawa – Sprawdź najlepszy wybór! / Gramy do jednej bramki z Blachprofil 2!

Przychodzi czasem taki moment, że chcemy oderwać się od pracy, aby udowodnić sobie i być może zainspirować innych, że nie tylko pracą żyje człowiek. Postanowiliśmy zorganizować już drugą akcję na przestrzeni działania extraDACH Warszawa.

Warszawa - Grodzisk Mazowiecki

Tym razem chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym już drugim, małym sukcesem, bo właśnie te małe cieszą najbardziej.

blachodachówka trapezowa blachprofil extradach warszawa (4)

Tym razem chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym już drugim, małym sukcesem, bo właśnie te małe cieszą najbardziej. extraDACH Warszawa i Blachprofil 2 – razem postanowiliśmy zorganizować akcję, która miała na celu wesprzeć naszą lokalną drużynę piłki nożnej – KS Wkra Cieksyn. Klub istnieje już od kilkunastu lat, ale zapewne jak każdy miał swoje wzloty i upadki. Niegdyś stawiał tam swoje pierwsze kroki w piłce nożnej Dyrektor Oddziału extraDACH Warszawa. Mimo, że minęło wiele czasu, a klub przeszedł wiele zmian i transformacji, sentyment do drużyny pozostał naprawdę duży. W ubiegłym roku, podczas spotkania Dyrektora extraDACH Warszawa z firmą Blachprofil 2, wyszedł pomysł wspólnej pomocy dla rozwoju klubu Wkra Cieksyn. 

blachodachówka trapezowa blachprofil extradach warszawa (1)
Dzieki naszej inicjatywie, razem z firmą Blachprofil 2, blacha trapezowa T-14 w kolorze grafitowym (Ral 7016) pozwoliła zrealizować plany Klubu i wznieść budynek na miarę potrzeb KS Wkra Cieksyn. Udało się w niedługim czasie wznieść konstrukcję a następnie pokryć budynek oraz zabezpieczyć jego elewację. Chwilę później powstało w pełni funkcjonalne pomieszczenie socjalno-sanitarne wraz z zapleczem magazynowym, bez którego dzisiaj trudno wyobrazić sobie działanie klubu.
blachodachówka trapezowa blachprofil extradach warszawa (2)
Powstał zamknięty, zabezpieczony budynek, dzięki któremu przechowywanie sprzętu stało się bezpieczne. Co więcej, wszystko zostało zgromadzone w jednym zadaszonym miejscu. Wisienką na torcie jest wizualna odsłona budynku. Nabrał on wspaniałego charakteru, dzięki czemu z pewnością będzie wizytówką Klubu.Jesteśmy przekonani, że nasz wkład w rozwój klubu będzie owocował przez wiele, wiele lat. Wszystkim zawodnikom oraz Zarządowi Klubu życzymy samych sukcesów!

Wszystkie materiały budowlane znajdziesz w jednym z naszych dwóch oddziałów na terenie Warszawy: