Grodzisk Mazowiecki
Hurtownia materiałów budowlanych

Podwarszawski oddział hurtowni materiałów budowlanych extraDACH w Grodzisku Mazowieckim to już druga siedziba w tej okolicy. Pierwszą stanowi otwarta na początku 2020 roku lokalizacja hurtowni w Legionowie. Szybko jednak, bo jeszcze w tym samym roku, okazało się, że zainteresowanie dobrej jakości materiałami budowlanymi jest tutaj na tyle wysokie, że aby sprostać zapotrzebowaniu konieczne będzie otwarcie dodatkowego oddziału. Ponieważ jedną z naszych dewiz jest zapewnienie jak największej dostępności produktów od ręki, w Grodzisku Mazowieckim przygotowaliśmy dla naszych klientów kompleksowy asortyment, który na bieżąco uzupełniamy, aby ułatwić Państwu oszczędność nie tylko pieniędzy, ale i czasu.

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Nasi specjaliści od dachów czekają aby Ci pomóc:

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Czy wiesz, że w extraDACH w Grodzisku Mazowieckim otrzymasz darmową wycenę materiałów budowlanych, które Cię interesują? Wystarczy, że dostarczysz do nas osobiście lub poprzez formularz wyceny, projekt swojego dachu i wybierzesz produkty, a nasi specjaliści wyliczą specjalnie dla Ciebie koszt wszystkich tych materiałów. Dzięki temu możesz nie tylko dokładniej oszacować możliwe wydatki, ale także porównać je w różnych konfiguracjach i wybrać najkorzystniejszą opcję dla siebie. Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź co u nas! Najnowsze oferty i aktualności z naszego regionu:

Poznaj naszą ofertę dachówek i materiałów budowlanych:

Producenci pokryć dachowych:

Tak jak cała nasza hurtownia, tak i grodziska siedziba na pierwszym miejscu stawia ofertę pokryć dachowych – jej kompleksowość, różnorodność oraz możliwie największą dostępność na miejscu, od ręki. Specjalizujemy się we wszystkich najpopularniejszych rodzajach pokryć dachowych, szczególnie dachówkach ceramicznych i cementowych, blachodachówki i innych blaszanych pokryciach dachowych. Stawiamy na sprawdzonych i zaufanych producentów, których wyroby wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością oraz estetyką. Zawsze staramy się także, aby w naszej ofercie nie zabrakło ani popularnej, tradycyjnej stylistyki, ani rozwiązań nowoczesnych czy nietuzinkowych. Znajdziesz u nas produkty marek:
trwałe, estetyczne i wyjątkowe dachówki ceramiczne od sprawdzonego producenta z długoletnim doświadczeniem – poznaj pełną ofertę
to jedne z najbardziej cenionych dachówek ceramicznych na rynku – w ofercie wiele kształtów, wymiarów oraz kolorów, w standardzie – najwyższa jakość!
ten producent zapewnia szeroki wybór nie tylko dachówek ceramicznych, ale i betonowych. Poznaj pełen zakres możliwości technicznych i estetycznych!
sprawdzone, najwyższej jakości blachodachówki o kilkudziesięcioletniej trwałości – wyjątkowo bogata oferta, na każdy gust i każdą kieszeń
Nie wiesz, jak znaleźć wykwalifikowaną firmę dekarską, która zbuduje lub wyremontuje Twój dach od podstaw? Przyjedź do naszej podwarszawskiej siedziby extraDACH w Grodzisku Mazowieckim i przygotuj się do swojej inwestycji kompleksowo, a my pomożemy Ci nawiązać współpracę z najlepszymi dekarzami, którzy wykonają wszystko sprawnie i fachowo. Chcesz dowiedzieć się, od czego zacząć prace związane z dachem lub jakiego rodzaje prace zleca się dekarzom? Sprawdź naszą serię poradników dekarskich, z którymi łatwiej przejdziesz przez swoją inwestycję oraz dowiesz się, na co koniecznie zwracać uwagę a czego unikać:

Nasze ulubione dachówki, blachodachówki dostępne w Grodzisku Mazowieckim

Sprawdź, które pokrycia dachowe najlepiej sprawdziły się u naszych klientów z okolic Warszawy – to najlepiej oceniane, najczęściej polecane i najbardziej interesujące propozycje z zakresu m.in. ceramiki dachowej i dachówek betonowych, które cenione są także przez specjalistów. Wśród naszej czołówki produktów znajdą się zarówno wzory tradycyjne, jak i nowoczesne, nietuzinkowe i wyjątkowe – dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji!
ceramiczna holenderka płaska o uniwersalnej estetyce, która sprawdzi się na niemal każdym dachu. Miękkie i subtelne wykończenie, duży format i bardzo wysoka szczelność, dzięki której Titania będzie odpowiednia na dachy o niewielkim nachyleniu.
to niezwykle prosta w swej estetyce a tym samym elegancka, ceramiczna dachówka płaska o wzmocnionej wytrzymałości oraz szczelności, dzięki czemu sprawdzi się również na dachach o małym nachyleniu połaci. Duży wybór kolorów.
to dachówka ceramiczna w typie holenderki płaskiej, czyli z delikatniejszą falą. To produkt barwiony w masie, co chroni estetykę dachu na wypadek zarysowań czy konieczności docinania dachówek. Wyjątkowa wytrzymałość i trwałość estetyczna.
to ceniona, niezwykle popularna blachodachówka modułowa z najwyższej jakości stali, o klasycznej estetyce falistych pokryć dachowych. Zapewnia trwałość na wiele dziesięcioleci oraz ponad 100 kolorów do wyboru!
to wyjątkowo modna blachodachówka modułowa, której estetyka odnosi się do dachówek płaskich, dla których jest znakomitą alternatywą. To najwyższa jakość wśród blaszanych pokryć dachowych i ogromny wybór kolorów i sposobów wykończenia.
nowoczesna, ceramiczna dachówka płaska o wyrazistej formie i optymalnych wymiarach, z którymi sprawdzi się nawet na skomplikowanych dachach. Dostępna w siedmiu, klasycznych kolorach w angobie, glazurze lub glazurze Topline.
to wielkoformatowa dachówka ceramiczna w kształcie eleganckiej holenderki płaskiej, która pasuje do każdego, tradycyjnego domu jednorodzinnego. To wyważony profil i ekonomiczne krycie, polecane dla dachów o dużej powierzchni.
dachówka ceramiczna w klasycznym wydaniu – kształt holenderki płaskiej o wyraźnie zaznaczonej fali i zmiękczonych krawędziach. Powłoki z angoby lub glazury oraz paleta interesujących kolorów.

Pozostałe materiały budowlane

Pamiętaj, że w naszej hurtowni w Grodzisku Mazowieckim oferujemy znacznie więcej, niż tylko pokrycia dachowe! Zapewniamy także szeroki wybór produktów z zakresu wykończenia innych obszarów domu, jak m.in. okna dachowe wraz z akcesoriami, wiele rodzajów papy bitumicznej – do dachów i fundamentów, systemy dociepleń dachów i ścian, m.in. z wełny mineralnej a także systemy rynnowe, membrany dachowe czy chemię budowlaną a także wiele innych. Odwiedź nas i zaopatrz się kompleksowo!
wyroby od światowej klasy producenta papy bitumicznej to wiele zaawansowanych rozwiązań z zakresu hydroizolacji dachów i fundamentów, w wielu wariantach technicznych i o różnych metodach montażu.
to najwyższej jakości stolarka okienna od polskiego producenta, którego wyroby cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w kraju, ale i zagranicą – poznaj rodzaje okien dachowych wraz z ogromnym wyborem akcesoriów dodatkowych.
wiele rodzajów, najwyższej klasy okien dachowych od największego producenta na świecie – bogactwo różnorodnych konstrukcji, parametrów i wymiarów, na każdy rodzaj potrzeb a do tego szeroka oferta akcesoriów okiennych.

materiały izolacyjne z wełny mineralnej szklanej oraz skalnej w postaci praktycznych i wygodnych w zastosowaniu mat to najwyższa skuteczność w tworzeniu izolacji termicznej i akustycznej w budownictwie mieszkalnym.