extraDACH – Wrocław

Im wcześniej do nas przyjedziesz,
tym więcej zaoszczędzisz.

Im szybciej nam zaufasz,
tym bardziej na tym zyska Twoja inwestycja.
Przyjdź i przekonaj się na czym to polega.
To kiedy się u nas spotkamy?

Zapraszamy serdecznie!
Dyrektor Oddziału
Marek Bereda

 

Oddział wrocławskiej hurtowni budowlanej extraDACH rozpoczął swoją działalność w 2010 r. od jednego pracownika z samochodem i telefonem oraz całym bagażnikiem katalogów do dyspozycji. Po kilku miesiącach nastąpił oczekiwany rozwój i powstało pierwsze biuro handlowe z magazynem o powierzchni 800 m2, zagospodarowanym setkami palet z dachówką i innymi materiałami budowlanymi.

Rozwój naszego oddziału dokonał się przede wszystkim poprzez fachowe doradztwo i opiekę nad Klientem. W 2013 r. rozbudowaliśmy salon sprzedaży do 150 m2 oraz zmodernizowaliśmy magazyn wstawiając regały wysokiego składu. W znacznym stopniu zdynamizowało to nasze możliwości związane ze sprawniejszą dystrybucją materiałów do budowy domów i pokryć dachowych w szczególności.

Rok 2016 przyniósł strategiczną zmianę, skład budowlany extraDACH został przeniesiony na ul. Opolską, czyli jedną z bardziej uczęszczanych arterii Wrocławia, gdzie konsekwentnie planowany jest dalszy rozwój oddziału z większą powierzchnią magazynową do dyspozycji.

Oprócz zawsze wyśmienitej i oczywiście darmowej kawy oraz z fachową obsługą, wykonujemy na zamówienie obróbki blacharskie, a zakupiony w naszej sieci hurtowni budowlanej towar, dowozimy w wyznaczone przez Klientów miejsce.

 
 

W naszych magazynach o powierzchni ponad 10.000 m2
do nieustannej dyspozycji Klientów znajdują się:

 


 


Oddział Wrocławul. Opolska 140
52-014 Wrocław
Tel: 71 333 24 66
wroclaw@extradach.pl

 

Dyrektor Oddziału

 

DZIAŁ HANDLOWY