DAchy wrocław

extraDACH / Wrocław / Dachy

Założyliśmy firmę z misją. Jaką? Bardzo chcemy by wszystkie dachy (a przynajmniej zdecydowana większość) w Polsce były niesamowite i solidne. Z tego też powodu mamy oddziały w całej Polsce w tym we Wrocławiu. Jednak to nie wszystko! Solidny dach, to jedno a extra cena dopasowana do kieszeni naszych klientów to drugie! W naszej ofercie mamy wiele różnych rodzajów pokryć dachowych różnych producentów, z którymi współpracujemy od lat. Gwarantujemy więc Państwu solidne pokrycie dachowe w extra cenie! Wszystko po to, żeby Państwo byli jak najbardziej zadowoleni!

Sprawdź nasze poradniki dotyczące dachów:

dachy z dachówki wrocław

DAchy z
dachówki

dachy wrocław

Darmowa Wycena dachu

dachy z blachodachówki wrocław

DAchy z blachodachówek

Dachy Wrocław

W naszej ofercie posiadamy wiele różnych pokryć dachowych. Zaczynając od dachówek, przez blachodachówki, kończąc na papach i gontach. Ponadto współpracujemy z wiodącymi producentami dachówek (Braas, Roben, Koramic, Creaton), blachodachówek (Bratex, Blachy Pruszyński, Blachotrapez, Blachprofil 2, Rukki). Duży wybór pokryć dachowych, wiodący producenci, no i oczywiście extra ceny! W zależności od rodzaju pokrycia dachowego i producenta mamy dla Państwa promocje, nawet do 50% rabatu! Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zamówione przez Państwa pokrycie dachowe będzie solidne i dopasowane do Państwa kieszeni! W końcu dachy to nasza pasja!

Tani i solidny dach Wrocław

Jeżeli chcą mieć Państwo solidny i tani dach, to dobrze Państwo trafiliście. Nie bez powodu nazywamy się extraDACH! Mamy w ofercie zarówno extra pokrycia dachowe extra producentów, jak i extra ceny. Tani dach we Wrocławiu? Tak, to zdecydowanie możliwe! Dachy wymagają solidnego pokrycia dachowego, my dorzucamy do tego niską cenę i wszelkiego rodzaju promocje! Wrocław dachy, super ceny! Zainteresowała Państwa nasza oferta odnośnie dachów? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pokryć dachowych i nie tylko!
Wrocław i jego dachy. Czy nie są one piękne? Oczywiście, że są! Dachy to często wizytówka danego miasta. Jakimi więc popularnymi dachami może poszczycić się Wrocław? Zacznijmy od muzeum architektury (w końcu takie muzeum nie może mieć byle jakiego dachu), dalej mamy piękny dach Pałacu Królewskiego oraz dach Zakładu Narodowego Ossolińskich. Zgodnie z naszą dewizą, że dachy, to nasza pasja, nie mogliśmy zrobić inaczej i otworzyliśmy oddział extraDACH we Wrocławiu!

Zależy nam na tym, by otrzymali Państwo swoje pokrycia dachowe, jak najszybciej to możliwe. Z tego powodu w naszych magazynach znajduje się wiele różnych pokryć dachowych, różnych producentów. Pokrycia dachowe od ręki? Tak, u nas to możliwe! W przypadku, kiedy jakieś pokrycie dachowe cieszyłoby się większą popularnością i nie byłoby go na stanie, zamówimy je bezpośrednio u producenta specjalnie dla Państwa! Zawsze jednak staramy się by nasze magazyny były na bieżąco uzupełniane. Wszystko po to, by Państwo, ani Państwa dachy nie czekały na pokrycie dachowe!

Solidne pokrycie dachowe, extra cena i oczywiście transport! Tak, w ofercie mamy również transport zamówionych przez Państwa produktów we wskazane przez Państwa miejsce! Zamówienie dostarczone będzie z magazynu lub wprost z fabryki producenta! Transportem zajmują się świetni specjaliści, którzy przez lata wypracowali system pozwalający na jak najszybsze dostarczenie zamówionych przez naszych klientów produktów do wskazanych przez nich miejsc! Nie ma znaczenia, jak dużo Państwo zamawiacie, transport zawsze będzie na czas. Dostarczamy za pomocą busów, HDS i Tirów! Zapraszamy!

Transport dachówek Roben
Transport dachówek Roben
Transport dachówek Roben
Transport dachówek Roben

Nasz oddział we Wrocławiu, tak samo, jak i wszystkie nasze oddziały mają naprawdę spore wystawki pokryć dachowych. Wybór dachu, w tym oczywiście pokrycia dachowego nie należy do łatwych decyzji. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy ogromne wystawki pokryć dachowych, tak aby mogli Państwo zobaczyć je na własne oczy. Zdjęcia nie oddają całości, stąd dzięki wystawkom mogą Państwo zobaczyć fakturę, wielkość, czy też sposób ułożenia danych pokryć dachowych. Do Państwa dyspozycji pozostają oczywiście nasi handlowcy, który bezsprzecznie opowiedzą Państwu o każdym pokryciu dachowym oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.