extraDACH » Wycena Dachu

DARMOWA WYCENA DACHU

Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych, oprócz najlepszych cen proponujemy Państwu bezpłatną wycenę dachu, na podstawie indywidualnych projektów budowlanych. Budowa dachu oraz koszt materiałów budowlanych uzależniony jest od wielu czynników. W extraDACHU staramy się  tak przygotować wycenę, abyś Ty nie musiał martwić się o nic więcej.

Zadzwoń do nas lub wyślij prośbę na maila wraz z projektem dachu a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie a następnie dowieziemy wszystko na Twoją budowę.

WYCENA DACHU A RODZAJ POKRYCIA DACHOWEGO

Na etapie wyboru dachu, najważniejszym czynnikiem decydującym o ostatecznej cenie za budowę dachu jest rodzaj pokrycia dachowego . Wybór ten zależy między innymi od budowy i kształtu samego dachu, co ma bezpośredni wpływ na koszt budowy.

Dachy o prostej konstrukcji dwuspadowej pozwalają na zredukowanie do minimum odpadów budowlanych, co bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych z budową. W przypadku bardziej skomplikowanych dachów, konieczne jest wykonanie dużej ilości przeróbek, co przekłada się na zwiększenie czasu potrzebnego na budowę całego domu oraz koszty robocizny.

 
 
Wyboru pokrycia dachowego dokonujemy spośród:
  • Dachówek betonowych
  • Dachówek ceramicznych
  • Blachodachówek
WYCENA DACHU

Dachówka falista

Jest znana jako jeden z najstarszych materiałów stosowanych w budownictwie. Charakteryzuje się niepalnością oraz bardzo wysoką odpornością na zmiany warunków atmosferycznych.

creaton dachówka ceramiczna płaska domino

Dachówka betonowa

Dachówka ta jest alternatywą dla tych klientów, dla których cena jest równie istotna jak trwałość pokrycia. Dachówki cementowe rozróżniamy przede wszystkim ze względu na ich kształt.

WYCENA BLACHODACHÓWKI

Blachodachówka

Blachodachówka to pokrycie stalowe wykonane z arkuszów stali ocynkowanej, powlekanej różnego rodzaju powłokami ochronnymi. Atutem blachodachówki jest jej niska waga.

Wycena dachu w zależności od konstrukcji dachu

Wybór rodzaju dachu jeszcze na etapie planowania może zaoszczędzić dodatkowych kosztów związanych z ilością materiałów niezbędnych do jego budowy. Z poniższych artykułów dowiesz się jak wyglądają przykładowe kosztu budowy dachu w zależności od konstrukcji dachu.

Wycena poszczególnych elementów dachu

14letnie doświadczenie firmy extraDACH pozwoliło zebrać w naszych szeregach najlepszych specjalistów z branży budowlanej. Dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Ci, przy wyborze odpowiedniego pokrycia dachowego dostosowanego do Twoich potrzeb.

Oprócz wyceny dachu, przy budowie domu ważne są też pozostałe materiały budowlane. Nasze doświadczenie, jako hurtowni budowlanej sprawia że oprócz wyceny dachówek przygotujemy dla Ciebie również ceny rynien na Twój dach, okien dachowych oraz akcesorii niezbędnych do budowy domu. Dowiedz się więcej o ksoztach budowy dachu

Odwiedź nas w jednym z oddziałów, wyślij maila lub wypełnij formularz poniżej aby otrzymać darmową wycenę dachu